Zvana svētki

22.05.2024.

Mūsu  devītklasniekiem mācības nonākušas finiša taisnē! Ierastās mācību stundas 17.maijā 9.klasei bija pēdējo dienu, tagad ir sācies uztraukumu pilns gatavošanās laiks centralizētajiem eksāmeniem.

Kopīgais laiks ir bijis raibs, piedzīvojumiem un pārdzīvojumiem piepildīts, bet mūsu jaunieši ir gatavi spert nākamo soli! Lai jums, devītie, izdodas bez liela satraukuma izmantot deviņos gados uzkrātās zināšanas, kārtojot valsts pārbaudes darbus. Daudz jums šajos deviņos gados devuši skolotāji. Paldies jums visiem, bet vislielāko paldies pelnījušas jūsu audzinātājas Daiga Rosicka un Daiga Zamarina.

Devītos sveica Meņģeles skolas pārstāvji un 8.klase, pēc tam sekoja muzikāls pārsteigums – uzstājās dziedātājs, komponists Juris Ostrovskis un akordeonists Valērijs Mukāns.

• Bija ļoti burvīga devīto izvadīšana. Īsa apsveikšana, un tad sekoja ļoti jauks un no sirds feins koncerts Jura Ostrovska izpildījumā. Bija prieks klausīties! Artūrs Š.
  • Koncerts bija ļoti jautrs un skanīgs. Uz beigām daudzi sāka dancot. Bija skumji skatīties uz 9.klasi, gandrīz vai sāku raudāt, jo bez viņiem būs bēdīgi un garlaicīgi. Elīna
  • Biju patīkami pārsteigts par koncertu, tas ir dziedātājs, kuru es diezgan bieži klausos. Mikus
  • Kaut gan manas saknes ir no Kurzemes, man patika dziedātās dziesmas latgaliski. Marta
  • Man ļoti patika, kā mūziķis dziedāja un runāja latgaliski. Estere Keita