X Faktors

10.12.2023.

3.decembrī mūsu skolas skolēni kā skatītāji piedalījās TV raidījuma “X Faktors” pusfināla filmēšanā.

“X Faktors” Latvijā pirmo reizi norisinājās 2017. gadā. Kopš pirmā ieraksta raidījumu vada Markus Riva, savukārt žūrijā atradās Reinis Sējāns, Aija Auškāpa un Intars Busulis, kopš šova trešās sezonas (2019. gada) — arī Marats Ogļezņevs. Par pirmās sezonas uzvarētāju kļuva Aijas Auškāpas vadītās kategorijas “Jaunieši vecumā no 16—24 gadiem” dalībnieks Arturs Gruzdiņš. Savukārt 2. sezonā uzvaru guva Aijas Auškāpas vadītās kategorijas “25+” dalībniece baltkrieviete Kattie. 3. sezonā uzvaru guva Reiņa Sējāna vadītās kategorijas “25+” dalībniece Elīna Gluzunova. 4. sezonā uzvaru guva Intara Busuļa vadītās kategorijas “16-25” dalībniece Grēta Grantiņa.

• Xfaktorā bija burvīga iespēja būt uz vietas tiešraidē un redzēt, kā notiek filmēšana. Dziesmas, kuras tika dziedātas arī bija skaistas, it īpaši latviešu “Ezers” un “Apvij rokas”. Sanāca arī uztaisīt feinas bildes ar Intaru Busuli un ar viņu pajokoties. Artūrs Š.
  • Gribētos uz šādiem pasākumiem doties biežāk. Roberts
  • Tiešraide man patika tādēļ, ka nebija garlaicīgās pārfilmēšanas. Reklāmas pauzes bija pašas foršākas pauzes, jo tad varēja dejot, dziedāt, izklaidēties, fotografēties, lūgt autogrāfus. Renārs
  • Iepriekš šo raidījumu televīzijā nebiju īpaši skatījusies. Salīdzinot ar tām reizēm, ko skatījos, varu teikt, ka, sēžot zālē, bija daudz interesantāk nekā skatīties televīzijā. Sabīne
  • Bija ļoti interesanti. Man patika, lai gan parasti līdz beigām televīzijā nenoskatos, klātienē to visu redzēt bija forši. Tas bija kā koncerts. Mākslinieki ļoti skaisti un muzikāli sevi parādīja. Estere