Vidusskolas brauc pie pamatskolām

24.03.2024.

Ogres novada Izglītības pārvalde visiem Ogres novada 9. klašu topošajiem absolventiem martā rīkoja pasākumu “Vidusskolas brauc pie pamatskolām”.

Mūsu skolā Izglītības pārvaldes pārstāve Zane Mundure Taurupes, Mazozolu un Ķeipenes devītklasniekus iepazīstināja ar E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Lielvārdes sporta centra, Ikšķiles vidusskolas,  Ogres Sporta centra un Ogres tehnikuma piedāvājumu, par  jauniešu iespējām izvēlēties savu ceļu. Ar savām skolām iepazīstināja  arī Madlienas vidusskolas un Ogres ģimnāzijas pārstāvji

Pasākumu mērķis ir topošajiem vidusskolēniem pastāstīt par unikālajām mācību un interešu izglītības iespējām, kas tos sagaida katrā skolā, kā arī palīdzēt tiem izdarīt īsto izvēli par savu tālāko ceļu.

Noslēgumā 9. klašu skolēniem tika izdalīti Ogres novada Izglītības pārvaldes veidotie bukleti “Izglītības piedāvājums topošajiem vidusskolēniem Ogres novadā”, kas būs kā papildus ceļvedis nākotnes mērķu sasniegšanai.