Tīrai Latvijai!

19.04.2024.

Noslēdzies  šī gada makulatūras un papīra iepakojuma vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”, kurā  visi kopā esam savākuši 1120 kg. Latvijā konkursā piedalījās 375 izglītības iestādes. Pēc makulatūras savāktā daudzuma uz vienu skolēnu esam 22.vietā, bet Vidzemes reģionā – 8.vietā (no 53 skolām).

Paldies par aktīvu piedalīšanos makulatūras vākšanā Denisam Liepiņam, Augustam Balodim, Elīzai Blauai, Danielai Melderei Ivo Elmāram Strautmanim, Elīzai Avricēvičai, Beātei Liepiņai, Esterei Keitai Līcītei, Kendijai Ozerinskai. Paldies vecākiem par atbalstu un palīdzību makulatūras atvešanā.

Paldies  par atbalstu makulatūras vākšanā arī Taurupes pagasta bibliotēkas vadītājai Sarmītei Stafeckai, aptiekas vadītājai Inesei Mauriņai, skolotājiem Daigai Rosickai, Arvīdam Bogdānam!

Paldies 6., 8.un 9.klasei par palīdzību makulatūras tranportēšanā!