Tēvu diena

17.09.2023.

Tēvu diena tiek svinēta un atzīmēta septembra otrajā svētdienā. Vienlaikus tā ir ne tikai svētku diena, bet arī lieliska iespēja aktualizēt tēva lomas nozīmīgumu ģimenē un plašākā sabiedrībā.

Šoreiz mūsu skolā Tēvu dienas futbols tika aizstāts ar radošām, sportiskām un izklaidējošām aktivitātēm. Tēviem bija jāveic desmit uzdevumi, ko bija sagatavojuši skolotāji Irēna Andriksone, Arvīds Bogdāns, Agnese Līcīte, Vanda Prancāne, Daina Švikstiņa. Piemēram, jābūvē tornis, jāsaliek Latvijas puzle, jāmet soda metieni basketbolā un futbolā, precīzi jātrāpa šautriņas, jāatrod atbildes asprātīgiem jautājumiem, jāuzzīmē savs pašportrets ar aizsietām acīm un citi. Saskaitot punktus, vienādu rezultātu sasniedza Karlīnas Līnas un Esteres Keitas tētis Andris Līcītis un Kristas tētis Kārlis Ozerinskis. Nedaudz no viņiem atpalika Kaspara Zvirgzdiņa onkulis Oskars Ģēģeris. Tēvus aktīvi atbalstīja un palīdzēja veikt uzdevumus Karlīna, Estere un Krista. Tā kā bija ieradušies maz tēvu, sacensībās iesaistījās arī vecāko klašu puiši. Šajā grupā 1. vieta – Artūram Šubrovskim, 2.v.- Renāram Raineram Biezbārdim un 3.vieta- Kristapam Balodim. Visi dalībnieki par aktivitāti saņēma pateicības rakstus, saldumus un sulas.