Spēļu pēcpusdiena

03.03.2024.

Februāra izskaņā skolā tradicionālās stundas tika aizvietotas ar citu darba formu – spēlēm, kurā septiņas komandas izspēlēja gan zināmas, gan sen aizmirstas spēles.

Septiņas klašu komandas septiņās stacijās izspēlēja loto spēli ar muciņām (sk. Ineta), torņa “Jeng” likšanu (sk.Irēna), mēmo šovu – (sk.Ilona), krāsaino skaitļu jūklī pareizi un ātri savirknēja skaitļus (sk. Daina), veiksmīgi makšķerēja zivtiņas (sk.Daiga), minēja dažnedažādus vārdus, lai nenonāktu karātāvās (sk. Vēsma), salika lego (sk.Agnese). Paldies skolotājiem par interesanto uzdevumu sagatavošanu!

Saskaitot iegūtos punktus, 1.vietā – 8.klases 2.komanda (Estere Keita, Beāte Seila, Artūrs Š., Elīna, Marta), 2.vieta – 7.klasei, 3.vietā – 8.kl. 1.komanda (Kendija, Madara, Ramona, Mikus, Artūrs Č.).

1.,3.,4.klases komanda tika nominēta kā azartiskākā,  2.klase – draudzīgākā, 6.klase – saliedētākā, 9.klase – atraktīvākā.

Individuālās žūrijas balviņas saņēma;

Augusts Balodis, Renārs Rainers Biezbārdis, Elīna Tirzmaliete, Artūrs Ieviņš, Kristaps Balodis – muciņu spēles veiksminieki;

Estere Keita Līcīte – veiksmīgākā makšķerniece;

Artūrs Č., Deniss – azartiskākie lego spēlē,

Mikus, Renāra Rainers, Elīna, Ramona, Kendija – labākie aktieri mēmajā šovā,

Daniela, Marta, Ramona, Toms, Madara, Augusts, Intars, Sabīne – precīzākie burtu minētāji.

• Spēļu pēcpusdienā man vislabāk patika lego un torņa likšana, visgrūtākā spēle bija makšķerēšana. Viss man patika. Kendija
  • Spēļu pēcpusdienā bija ļoti aizraujoši un interesanti šādi pavadīt laiku. Paldies skolotājām, kuras rīkoja un vadīja šo pasākumu. Artūrs Š.
  • Interesanti un forši pavadīts laiks kopā ar savu klasi. Seila
  • Man vislabāk patika muciņas, jo tur dabūju superbingo – man sakrita visi skaitļi. Vēl patika spēle pirmsskolas grupiņā, jo tur deva končas. Mikus
  • Spēļu dienā bija interesanti un jautri. Visvairāk man patika muciņu spēle, jo visu laiku šī spēle ir patikusi. Grūta spēle bija “Karātavas”, kur vajadzēja atminēt ļoti garu vārdu. Kopumā visas spēles bija aizraujošas. Elīna
  • Manai komandai ļoti labi gāja, bet man vislabāk patika vārdu minēšanas spēle. Artūrs Č.
  • Man ļoti patika visas spēles, bet vislabāk burtu minēšanas spēle. Bija ļoti interesanti. Marta
  • Man ļoti patika spēļu pēcpusdiena, jo tā bija atslodze no skolas. Mana komanda bija ļoti jauka, saliedēta, mēs centāmies būt mierīgi un jautri. Gribētos, lai skolā notiek vēl šādi pasākumi. Bija interesantas spēles, tikai pa divām minūtēm bija grūti aiziet uz citu klasi – mēs visur aizkavējāmies. Tā bija patīkama atpūta no ikdienas rutīnas. Estere