Skatuves runas konkurss

24.02.2023.

Senajiem latviešiem Sveču diena bija ziemas un pavasara satikšanas diena. Ievērojot senču tradīcijas, šajā dienā jālīksmojas un jāpriecājas. Tieši Sveču dienā pēc triju gadu pārtraukuma Taurupes pamatskola atkal pulcēja skatuves runas konkursa dalībniekus no Mazozoliem un Meņģeles, lai kopā noklausītos un priecātos par 28 burvīgiem dzejas priekšnesumiem.

Konkursantus vispirms sveica un uzmundrināja Mildiņa (Renārs Rainers Biezbārdis) un Skaidrīte (Artūrs Šubrovskis). Muzikālo pauzi aizpildīja skolas flaustistu trio – Beāte Liepiņa, Krista Ozerinska, Elīza Avricēviča.

Žūrija – skolotājas Ingrīda Ķezbere, Irēna Andriksone, Ineta Dreimane, Ina Šīrone, Daina Švikstiņa, Vanda Prancāne – bija ļoti labvēlīga, jo godalgotās vietas tika piešķirtas vairākiem konkursantiem.

2.-3.klašu grupā – 1.vieta Emīlijai Šmitei (Meņģele), 2.vieta Adrianam Jurģim (Meņģele), 3.vieta – Aleksandram Pabjaržinam.

4.-6.klašu grupā – 1.vieta Elīzai Blauai (Meņģele) un Rūdolfam Leitim (Taurupe),

2.vieta Kristai Ozerinskai (Taurupe), 3.vieta – Katei Slavietei (Mazozoli), Kristapam Balodim (Taurupe), Kristapam Aleksandram Gromovam (Mazozoli).

7.-9.klašu grupā 1.vieta – Esterei Keitai Līcītei, Ramonai Priedei, Artūram Šubrovskim (Taurupe), 2.vieta – Renāram Raineram Biezbārdim (Taurupe), 3.vieta – Atim Lieljuksim (Mazozoli).

 

Visi konkursanti saņēma diplomus, bet uzvarētāji arī šokolādes medaļas.

Paldies skolotājām Ingrīdai Ķezberei, Lienei Millerei, Inetai Dreimanei, Inai Šīronei, Vijai Jēkabsonei, Gunai Daugulei, Dainai Švikstiņai, Vandai Prancānei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā konkursam.