Skatuves runas konkurss

10.02.2024.

Februāra sākumā Mazozolu skolā notika tradicionālais skatuves runas konkurss Taurupes, Mazozolu un Meņģeles skolēniem. Vispirms sveicienu dalībniekiem sūtīja mazie pirmsskolas dejotāji.

1.klases grupā bija tikai trīs dalībnieki, kuri savā starpā sadalīja godalgotās vietas. Mūsu Karlīnai Līnai Līcītei – 2.vieta (sk.Guna Daugule).

2.-3.klašu grupā desmit dalībnieku. Mūsējos pārstāvēja Gabriela Ozerinska, bet visas godalgotās vietas skolotājas Ingrīdas Ķezberes Meņģeles skolas audzēkņiem.

4.-6.klašu grupā starp 11 dalībniekiem mūsējiem visaugstākais sniegums – 1.vieta Elīzai Blauai un Ričam Stradiņam (sk.Daina Švikstiņa).

7.-9.klašu grupā 19 dalībnieku. Tā kā lielākajai daļai bija nenoslīpēts priekšnesums, žūrija nepiešķīra 3.vietu, bet 1.vieta Artūram Šubrovskim un 2.vieta Esterei Keitai Līcītei (sk.Vanda Prancāne). Pateicības par  piedalīšanos saņēma Elīza Avricēviča, Beāte Liepiņa, Viktorija Razuvajeva, Ivo Elmārs Strautmanis, Intars Niks Kaiva (sk.Irēna Andriksone) un Kendija Ozerinska.