Skatuves runas konkurss

15.03.2024.

  1. martā Ogres Centrālajā bibliotēkā Ogres novada skolēni – skatuves runas mākslinieki – satikās skatuves runas konkursa 1. kārtas 2. posmā, lai demonstrētu savu sniegumu cits citam, kā arī nodotu to žūrijas vērtējumam. Dalībnieku sniegumu vērtēja Ogres teātra mākslinieciskais vadītājs, režisors un teātra pedagogs Jānis Kaijaks, Ogres teātra radošā direktore, teātra kritiķe un zinātniece Ieva Rodiņa, Lielvārdes Tautas teātra režisors, teātra pedagogs Kārlis Lišmanis.

Konkursā piedalījās 44  dalībnieki no 1. līdz 12. klasei. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja Artūrs Šubrovskis (paldies skolotājai Dainai Švikstiņai), kurš ieguva 1.pakāpi (44 punkti). Meņģeles filiāli –  Emīlija Beāte Šmite (sk.Ingrīda Ķezbere) 1.pakāpe (43 punkti), bet Mazozolu filiāli – Tomass Millers (sk.Daiga Liepiņa) 1.pakāpe (37 punkti).