Meņģeles literārās kopas viesošanās Taurupē

05.11.2023.

Septembra sākumā Meņģeles tautas namā notika grāmatas “Meņģele. Stiebriņi. Trīs dimensijas” atklāšanas pasākums. 19.oktobrī nelielu daļiņu no atklāšanas pasākuma Taurupes Tautas namā varēja noklausīties un noskatīties arī mūsu skolas skolēni.

Literārās meistarklases vadītāja un rakstniece Sarmītei Poikāne, ievadot pasākumu,  uzsvēra, ka vārdu mūzika dzīvo katrā, galvenais ir likt cilvēkiem noticēt, ka viņu dvēseles var skanēt caur vārdiem.

Pasākums bija interesants. Vislabāk man patika skeči. Varēja redzēt, ka visi bija cītīgi gatavojušies. Elīna

Man vislabāk patika skeči, kurus rādīja gan skolēni, gan pieaugušie. Tas labi, ka Meņģelē cilvēki veido tādas lietas, jo Taurupē nekā tāda nav. Sabīne

Pasākumā piedalījās Artūrs, Elīza un Ričs. Viņi skaitīja dzejoļus un rādīja skečus. Bija interesanti. Madara