Mana mīļa māmuliņa

18.05.2024.

9.maijā skolā notika koncerts “Mana mīļa māmuliņa”, kurā pirmajā daļā parādījām savus muzikālos talantus (paldies skolotājai Sarmai Jolantai Ešenvaldei),  bet 2. daļā  mammas iepriecinājām ar teātra uzvedumu “Suns un kaķe”(paldies skolotājai Dainai Švikstiņai).  Nav izmērāmas mātes rūpes par katru bērnu,  ne ar kādu naudu un bagātību atmaksājama pateicība mūsu mātēm, bet tomēr, sveicot visas svētkos, vislielāko paldies pateicām par atbalstu un sadarbību šajā mācību gadā – Aijai Maļeckai, Kristīnei Grahoļskai, Kristiānai Bahmanei, Agnesei Līcītei, Sarmai Špilbergai, Baibai Ozoliņai, Evitai Kucikai, Lindai Ģēgerei.

• Mātes dienas koncerts bija ļoti emocionāls un līdz asarām aaikustinošs. Tie bija mīlestības pilni svētki, man ļoti patika. Kendija
  • Man ļoti patika pirmsskolas priekšnesums, kā arī 7.klases teātris. Madara
  • Koncerts bija interesants. Bija patīkami uzstāties mammām. Kad dejoja mazie, mammas no aizkustinājuma raudāja, pašai arī saskrēja asaras acīs. Elīna
  • Mammas bija pārsteigtas un laimīgas. Mums izdevās iepriecināt mammas. Seila