Konkurss „Kas ir Tavs varonis šodien?”

25.02.2024.

Dzimtās valodas dienā (21.februārī) Latviešu valodas aģentūra sveica ikgadējā skolēnu radošo darbu konkursa uzvarētājus. Šoreiz konkursa tēma bija „Kas ir Tavs varonis šodien?”.

Konkursā tika izvērtēti 1202 radošie darbi: esejas, dzejoļi, domraksti un zīmējumi no Latvijas un latviešu skolām ārzemēs (762 literārie darbus un 440 zīmējumi).  No mūsu skolas konkursā ar saviem radošajiem darbiem piedalījās Estere Keita Līcīte, Artūrs Šubrovskis, Elīna Tirzmaliete, Renārs Rainers Biezbārdis (skolotāja Vanda Prancāne), Krista Ozerinska, Viktorija Razuvajeva, Beāte Liepiņa, Elīza Avricēviča, Ivo Elmārs Strautmanis (skolotāja Irēna Andriksone), Kristaps Balodis, Ričs Stradiņš, Elīza Blaua (skolotāja Daina Švikstiņa),bet ar zīmējumiem – Augusts Balodis, Jānis Ēriks Kaiva, Karlīna Līna Līcīte (skolotāja Ineta Frēliha) un  Gabriela Ozerinska (skolotāja Guna Daugule).

Patiess prieks un gandarījums, ka starp vairākiem simtiem darbu tika pamanīts Renāra Rainera darbs, kurš tika godalgots ar atzinību.