Bio- ķīmiski aktīvi

25.02.2024.

 

  • Bioloģijas un ķīmijas konkurss bija ļoti sarežģīts, bet interesants. Man patika taisīt laboratorijas eksperimentu, kurā bija jānosaka, cik daudz C vitamīna ir katrā dotajā auglī/dārzenī. Prieks, ka bija jauktas komandas, jo tā varēja sadraudzēties ar jauniem, līdzīgi domājošiem jauniešiem. Renārs Rainers
  • Bio-ķīmijas olimpiādē mūs sadalīja grupās, bija iespēja iepazīties ar jauniem cilvēkiem un ar viņiem sastrādāties. Jautājumi un uzdevumi bija pagrūti, bet kopumā labi pavadīta diena. Artūrs

Ogres novada konkursā “Bio-ķīmiski aktīvi” vislabāk veicās Kristas Ozerinskas komandai, kura ieguva titulu “Zinošākā” un Esteres Keitas Līcītes komandaitituls “Draudzīgākā”, konkursā sekmīgi piedalījās arī Beāte Liepiņa,  Beāte Seila Dzalba,  Artūrs Šubrovskis, Renārs Rainers Biezbārdis. Paldies skolotājai Olitai Rudzītei!